Pyt.Nie mam napędu CD...co robić?

Najlepszym rozwiązaniem jest:

1. Jeżeli posiadamy dostęp do innego komputera zgrać bezpośrednio cały nośnik CD lub DVD na zewnętrzną pamięć np. pendrive i użyć w komputerze bez napędu.

2. Jeżeli nie mają Państwo dostępu do innego komputera to możemy udostępnić Państwu na naszym serwerze dostęp zdalny do nośnika lub ewentualnie przesłać za pośrednictwem poczty zewnętrzny nośnik danych ze zgraną zawartością płyty.

Pyt.Pomoc dot. obsługi oprogramowania/instalacji.

Świadczymy DARMOWĄ pomoc techniczną po sprzedażową od poniedziałku do piątku w godz. 12-15 pod numerem tel. 664-769-432

Pyt.Jaka jest podstawa legalności oprogramowania?

Podstawa legalności oprogramowania w Polsce jest przede wszystkim:

1. Oryginalny nośnik CD lub DVD.

2. Faktura zakupu.

Licencja na oprogramowanie firmy Net System jest wkompilowana bezpośrednio w instalacje oprogramowania. Na wyraźne życzenie klienta możemy dołączyć licencje w wersji papierowej.

 

Pyt.Co to jest firebird i czy muszę to instalować?

Instalacja FIREBIRD wyskakującą po instalacji głównego oprogramowania jest WYMAGANA. Są to sterowniki do obsługi bazy danych naszego oprogramowania.

Jeżeli Państwo nie zdecydują się na instalację sterowników FIREBIRD to oprogramowanie uruchomi się bez obsługi bazy danych, a co za tym idzie, nie będzie można z niego korzystać.

Jeśli mają Państwo zainstalowany serwer do obsługi FIREBIRD o wersji tej samej lub wyższej, instalacja ponowna NIE JEST WYMAGANA.