DOSTARCZAMY INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE NA CAŁYM ŚWIECIE!

Firma Macrosoft została zarejestrowana w 2004 roku i od tamtego czasu ciągle się rozwijamy oraz inwestujemy w nowe technologie. Od czasu powstania firmy wyprodukowaliśmy ponad 40 programów branżowych oraz ogólnobranżowych.

W naszym dorobku również znajduje się kilka programów oraz systemów stworzonych na specjalne zamówienie.

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji oprogramowania wspomagającego pracę w małych i średniej wielkości przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Naszym zadaniem jest optymalne usatysfakcjonowanie nabywcy poprzez jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb, oczekiwań i preferencji klienta.

Celem Firmy Macrosoft jest kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jako firmy dbającej o kontakty ze swoimi klientami. Oferujemy wysoką jakość usług oraz dbamy o dobre samopoczucie klienta po zakupie naszego oprogramowania

Nasza firma dzięki współpracy z Międzynarodowym Centrum Certyfikacji i Oprogramowania z Nowego Jorku czyli firmą ICC&S L.L.C, ma dostęp do najlepszych rozwiązań IT co skutkuje najlepszymi rozwiązaniami dla MiŚP w zakresie informatyki produkcyjnej, użytkowej oraz do wykorzystania indywidualnego.

Zakres działalności naszej firmy to m.in:

  1. produkcja oprogramowania komputerowego
  2. produkcja aplikacji mobilnych
  3. tworzenie aplikacji dedykowanych na systemy android
  4. dedykowane oprogramowanie komputerowe przy zachowaniu 100% specyfikacji klienta 
  5. tworzenie stron internetowych w oparciu o ofertę NS24-ekspresowe umieszczanie firm w internecie
  6. tworzenie spotów reklamowych

 Świadczymy również usługi w ramach grupy ICC&Software L.L.C.

Pełną ofertę Międzynarodowego Centrum Oprogramowania i Certyfikacji można znaleźć na stronie www.iccsny.com.

Wycena usług ICC&S odbywa się indywidualnie dla każdego klienta i może być świadczona tylko i wyłącznie na terytorium UE.